Clicky

Jak stać się chrześcijaninem

Jak stać się chrześcijaninem

 - Pewność na 100%
Jesteś tutaj: Boga >> Jak stać się chrześcijaninem

Jak stać się chrześcijaninem– opcja wieczności
Zrozumienie tego, w jaki sposób możesz stać się chrześcijaninem, jest najważniejszym życiowym odkryciem! Stanie się chrześcijaninem jest czymś więcej, aniżeli Twoje członkostwo w kościele czy wypowiedzenie jakiejś modlitwy grzesznika. To nawiązanie osobistej więzi z Bogiem, która trwa całą wieczność. Czy wiesz, co stanie się z Tobą gdy umrzesz? Co jest twoim przeznaczeniem? Gdzie będziesz po śmierci?

Są tylko dwie opcje– obydwie dotyczą wieczności. Albo będziesz żył na wieki w niebie z Bogiem albo na wieki w piekle.

  • Wieczność w niebie- przeznaczenie tych, którzy przyjęli dar zbawienia i życia wiecznego poprzez ofiarę Jezusa Chrystusa. W przeciwieństwie do powszechnego przeświadczenia wielu osób, niebo nie jest dla „chrześcijan” chodzących co niedzielę do kościoła, ani też dla tzw. ”dobrych ludzi”. Jedynym sposobem dotarci tam jest przyjęcie Bożego daru zbawienia.

  • Wieczność w piekle– przeznaczona jest dla tych, którzy odrzucili Jezusa i jego Ewangelię. Pismo Święte podsumowuje Ewangelię w taki sposób: „Chrystus umarł - za nasze grzechy, został pogrzebany, zmartwychwstał trzeciego dnia, zgodnie z Pismem” (1 Koryntian 15:3-4). Piekło opisywane jest w Biblii jako płonące jezioro siarki.

Jak stać się chrześcijaninem– analiza faktów
Biblia w bardzo prosty sposób wyjaśnia jak stać się chrześcijaninem.

  • Zrozum, że wszyscy zgrzeszyliśmy i nie potrafimy żyć zgodnie z Bożymi wymogami świętości. W Rzymian 3:23 czytamy: ”Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej.”

  • Uświadom sobie, że karą za grzech jest śmierć. W Rzymian 6:23 czytamy: ”Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.”

  • Przyjmij Boży dar. Bóg posłał swojego Syna, Jezusa Chrystusa, aby zmarł za nas i aby uchronił nas od piekła. Rzymian 5:8 stwierdza: ”Bóg zaś okazuje nam swoją miłość [właśnie] przez to, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami.” Zgodnie z nauczaniem Biblii, Bóg nie oczekuje od nas, że wypełnimy jakieś religijne praktyki lub uczynimy więcej dobrych rzeczy aniżeli złych. Bóg chętnie obdarza swoim darem łaski tych, którzy o to poproszą. „Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony” (Rzymian 10:13).

Jak stać się chrześcijaninem– 100% pewność
Kiedy już dowiesz się w jaki sposób stać się chrześcijaninem i przyjmiesz Boży dar zbawienia, to Pismo Święte mówi, że możesz mieć stu procentową pewność swojego wiecznego przeznaczenia.

W 1 Jana 5:11-13 czytamy: „A świadectwo jest takie: że Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w Jego Synu. Ten, kto ma Syna, ma życie, a kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia. O tym napisałem do was, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne.”

Czy masz pewność, że spędzisz wieczność z Bogiem w niebie? Jeśli nie, to z pewnością nie jest to decyzja, którą powinieneś/ powinnaś odkładać na później.

Dowiaduj się więcej!


Czy podoba Ci się to, co przeczytałeś/przeczytałaś na naszej stronie? Jeśli tak, to podziel się tym z innymi, używając poniższych portali: Czym są portale społecznościowe?
Znajdź nas na:
English  
Social Media
Znajdz nas na:

Podziel sie:

-->

Ewangelizacja

Modlitwa przebaczenia
Cechy dobrej osoby
Pasja Chrystusa
Modlitwa Zbawienia
Rzymska Droga
Rzymska droga
Modlitwa o zbawienie
Modlitwa grzesznika
Modlitwa grzesznika
Additional Content To Explore...

Uwielbienie
Wspólnota
Uczniostwo
Służba
 
 
Czy nauka może udowodnić istnienie Boga?
Czy filozofia może udowodnić istnienie Boga?
Czy Biblia jest prawdziwa?
Kim jest Bóg?
Czy Jezus jest Bogiem?
Dlaczego chrześcijaństwo?
Wzrastaj z Bogiem
Popularne tematy
Życiowe wyzwania
Uzdrowienie
 
Szukaj
 
Add Jak stać się chrześcijaninem to My Google!
Add Jak stać się chrześcijaninem to My Yahoo!
XML Feed: Jak stać się chrześcijaninem
Boga Strona glówna | O nas | Nawigacja strony
Copyright © 2002 - 2021 AllAboutGOD.com, Wszelkie prawa zastrzezone.